Kominy i kominki e-kominki.org

hajduk kominki logo

Hajduk

Firma Hajduk jest producentem wkładów grzewczych stalowo – szamotowych. W ofercie firmy znajdują się również akcesoria do kominków takie jak; drzwiczki, ramy ozdobne, czy sterowniki.

Czytaj dalej »
darco logo

Darco

W szerokiej ofercie tej firmy w ramach rozwiązań wentylacyjno – grzewczych znajdują się systemy kominowe, systemy DGP, oraz nasady kominowe.

Czytaj dalej »
byrski logo

Byrski

Firma Byrski produkuje wkłady kominkowe już od 1992 roku. Obecnie firma stawia na innowacyjność i nowe technologie wprowadzając do swojej oferty oprócz wkładów kominkowych zestawy solarne i elektrownie wiatrowe.

Czytaj dalej »
kratki.pl logo

Kratki.pl

Szeroka oferta różnego typu wkładów kominkowych, oraz wszelkich podzespołów potrzebnych do instalacji komina. Firma istnieje na polskim rynku od 1998 roku.

Czytaj dalej »
dinak logo

DINAK Polska

Dinak Polska jest częścią jednego z europejskich liderów wśród producentów systemów kominowych: DINAK S.A, C.I.F. Firma oprócz produkcji oferuje szereg usług dodatkowych, takich jak: usługi inżynieryjne, czy nawet wizyty na budowie.

Czytaj dalej »
schiedel logo

Schiedel Polska

Producent systemów kominowych należacy do koncernu BRAAS MONIER BUILDING GROUP. Firma Schiedel od 1999 roku produkuje systemy kominowe w Polsce.

Czytaj dalej »
mk żary

MK Żary

Polski producent systemów kominowych do odprowadzania spalin. MK Żary oferuje certyfikowane produkty wykonane ze stali szlachetnych.

Czytaj dalej »
lechma logo

Lechma

Polski producent, który w swojej ofercie posiada szeroki wybór powietrznych wkładów kominkowych oraz kominków z płaszczem wodnym.

Czytaj dalej »